• بازگشت به منو

  آکادمی بسکتبال پارسیا

  آکادمی بسکتبال پارسیا

  آکادمی بسکتبال پارسیا به منظور جذب و شناسایی استعدادها و تعمیم این رشتهٔ زیبای ورزشی به صورت آماتور و حرفه‌ای و شرکت در مسابقات مختلف تاسیس گردیده است. هدف ما ایجاد محیطی‌ شاد و متنوع در کنار رقابت سالم،ترویج ارزشهای انسانی‌ و فعالیت های پایه ای زیربنایی می‌باشد.و از اینکه توانستیم در تحقق‌ هدف خود موفق باشیم خداوند را شاکریم که بدون شک این مهم بدون لطف و اعتماد شما عزیزان امکان پذیر نبود است. مربیان مجرب آکادمی پارسیا برای ارتباط برقرار کردن و ایجاد انگیزه و ذوق در بازیکنان در کلی‌ رده‌های سنی‌ آماده آموزش می‌باشد. با توجه به اینکه یکی‌ از اهداف آکادمی انجام ورزش بسکتبال در سطوح حرفه ای می‌باشد لذا محدود به فصل خاصی‌ نیست بلکه در کلی‌ فصول سال به صورت مستمر ادامه دارد

  اخبار و اطلاعیه ها

  ترم تابستان

  برای اطلاع از زمان و جدول برگزاری کلاس ها به قسمت ثبت نام آکادمی مراجع و پس از تکمیل فرم ثبت‌نام جدول را مشاهده نمایید.

  1394-01-14

  ترم تابستان

  شروع ثبت نام ترم تابستان از تاریخ 94/2/25 بوده و ثبت‌نام از طریق همین سایت امکان پذیر خواهد بود. به دلیل محدودیت ظرفیت اولویت با کسانی‌ می‌باشد که ثبت‌نام خود را زودتر تکمیل نمایند

  1394-01-14

  شروع کلاسهای ترم بهار از ۹۴/۱/۱۴ لغایت ۹۴/۳/۲۰ خواهد بود و ثبت‌ نام از طریق همین سایت امکان پذیر خواهد بود

  1394-01-14

  تیم‌ نوجوانان و جوانان پارسیا تمرینات خود در سال جدید را با انرژی و انگیزیی مضاف از سر گرفت

  1394-01-14

  به اطلاع شما عزیزان می‌رساند ثبت‌نام ترم زمستان در پایگاه های جردن و شهرک غرب از ۹۴/۹/۲۰ شروع شده و تا ۹۴/۹/۳۰ ادامه دارد لذا ثبت‌نام از طریق همین صفحه امکان پذیر می‌باشد برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت تماس با ما مراجعه فرمایید.

  1394-09-20

 • بازگشت به منو

  حامیان مالی

  از تمامی سرمایه گذاران و افراد فعال در حوزه ی سرمایه گذاری که علاقمند به یاری مادر مسیر رشد و شکوفایی استعداد ها و ارتقا وتوسعه رشد بسکتبال هستند دعوت به همکاری میشود تا با ما تماس حاصل فرمایند.

  شماره تلفن : 02126414601 و 09125028259

 • بازگشت به منو

  درباره پارسیا

  آکادمی بسکتبال پارسیا

  آکادمی بسکتبال پارسیا به منظور جذب و شناسایی استعدادها و تعمیم این رشتهٔ زیبای ورزشی به صورت آماتور و حرفه‌ای و شرکت در مسابقات مختلف تاسیس گردیده است.

  هدف ما ایجاد محیطی‌ شاد و متنوع در کنار رقابت سالم،ترویج ارزشهای انسانی‌ و فعالیت های پایه ای زیربنایی می‌باشد.و از اینکه توانستیم در تحقق‌ هدف خود موفق باشیم خداوند را شاکریم که بدون شک این مهم بدون لطف و اعتماد شما عزیزان امکان پذیر نبود است.

  مربیان مجرب آکادمی پارسیا برای ارتباط برقرار کردن و ایجاد انگیزه و ذوق در بازیکنان در کلی‌ رده‌های سنی‌ آماده آموزش می‌باشد.

  با توجه به اینکه یکی‌ از اهداف آکادمی انجام ورزش بسکتبال در سطوح حرفه ای می‌باشد لذا محدود به فصل خاصی‌ از زمان نیست بلکه در کلی‌ فصول سال به صورت مستمر ادامه دارد

 • بازگشت به منو

  از شما والدین گرامی دعوت می شود با حضور در محل تمرینات مشوق ما و عزیزانتان باشید.

  ارتباط با والدین

 • بازگشت به منو

  مربیان

  نام و نام‌خانوادگی:مهدی دیوان بیگی_ رشتهٔ تحصیلی‌ : لیسانس صنایع‌_فوق لیسانس مدیریت ورزشی_ سمت: مدیرعامل و سرمربی


 • بازگشت به منو

  ثبت نام در آکادمی

  سعی ما بر این است برای فرزندان شما صرف نظر از سن و یا توانایی اش در بسکتبال با بالاترین سطح آموزش و تمرین های موثر محیطی حرفه ای و جذاب فراهم کنیم.

  ما بر این باور هستیم هر شخص که در آکادمی ما شرکت کند نه تنها به یک بسکتبالیت حرفه ای بلکه لذت بازی را هم درک خواهد کرد و ما تضمین میکنیم فرزند شما بازی بسکتبال را به بهترین شکل یاد خواهد گرفت.

  ما یادگیری را به لذت تبدیل خواهیم کرد.

  ثبت نام در آدامی بسکتبال پارسیا فقط به صورت اینترنتی بوده و از طریق تکمیل فرم زیر انجام پذیر است..

  باتوجه با اینکه یکی از اهداف آکادمی بسکتبال پارسیا انجام ورزش بسکتبال در سطوح حرفه ای می باشد لذا محدود به فصلی خاص نیست بلکه در همه یفصول ادامه دارد.

  ورود

  مرا به خاطر بسپار

   
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
   
   
         
 • بازگشت به منو

  اطلاعات تماس

  آکادمی بسکتبال پارسیا.

  آدرس دفتر مرکزی: خیابان میرداماد - خیابان بهروز
  کوچه 14 پلاک 12 واحد1 آکادمی بسکتبال پارسیا.
  تلفن: 021-26414601
  0912-5028259
  پست الکترونیک: info@parsiabasket.com

  فرم تماس

 • بازگشت به منو

  انتخاب ساعت و روز کلاس

  انتخاب هزینه دوره محل برگزاره ساعت برگزاری ایام هفته تاریخ تولد رده سنی نام دوره
  450000 تومان خیابان جردن _ بالاتر از چهار راه اسفندیار _ کوچه سعیدی _ سالن ورزشی همت ۱۲ الی‌ ۱۳:۳۰ شنبه _دوشنبه _چهارشنبه متولدین ۱۳۸۰ تا ۸۵ 8 تا 13 سال بسکتبال‌
  450000 تومان خیابان جردن _ بالاتر از چهار راه اسفندیار _ کوچه سعیدی _ سالن ورزشی همت ۱۳:۳۰ الی‌ ۱۵ شنبه _دوشنبه _چهارشنبه متولدین ۱۳۷۷ تا ۸۰ ۱۳ تا ۱۷سال بسکتبال‌